• q21
  • q22
  • q23
  • BSCI

Зошто да не одберете нас?

Yiwu Seejoy облека копродукции, Ltdwas основана во 2000 година и се наоѓа во Yiwu, познатиот основно стокови град на Азија. Нашата компанија со 50 квалификувани работници, фали напредна опрема, професионален КК персонал, административни, технички персонал и богати искусни работници.

Ние сме специјализирани во областа на облека, како и од спорт и рекреација, Атлетик Облека, активна спортска, јога облека, хеланки, спортски градници, резервоар блузи, ние исто така, произведуваат бебе производи, како бебе автомобил навлака, бебе нега шамија, бебе прашка фолија, swaddle ќебе, бебе елечиња и така натаму ...

Научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!