лесна спортски градник S102090

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 200 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  лесна висок квалитет

  Тип на производ: Спортска облека
  Спортски Тип: Фитнес и Јога Носете
  Тип на енергија: OEM услуга
  Материјал: Спандекс / полиестер, Спандекс / полиестер / Памук
  Пол: Жените, дами девојки жени
  Возрасна група: Возрасни
  стил: жените спортски градник, жените градник
  Тема: Анти- бактериски, анти-статички, анти-УВ, дише, плус големина, Брз Сува
  Место на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
  Името на брендот: SeeJoy
  тип Напојување: ODM и обичај
  Употреба: јога тренингот фитнес салата спорт
  рок на плаќање: T / T , L / C


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!