жени резервоарот врвот S103056

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 200 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  висок квалитет

  име на производот
  Жените фитнес спортски врвот сопствени памук резервоарот
  големина
  S, M, L, XL 
  материјал
  Најлон и спандекс, памук и спандекс, полиестер и спандекс
  боја 
  Мулти боја или Print памук резервоарот врвот
  Пример 
  Понуда квалитет примерок проверка
  пакување
  едно парче во една polybag
  испорака
  20-25days откако ќе добијат депозит
  плаќање
  T / T, Western Union, MoneyGram, трговија осигурување, Безбедно плаќање

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!