• q21
  • q22
  • q23
  • BSCI

Pse na zgjodhet ne?

Yiwu Seejoy Apparel Co., Ltdwas themeluar në vitin 2000 dhe gjendet në Yiwu, i famshëm qyteti kryesor mall të Azisë. Kompania jonë me 50 punonjës të kualifikuar, lëvdatë pajisje të avancuar, stafin profesional QC, administrative, të personelit teknik dhe punëtorëve të pasur-përvojë.

Ne jemi te specializuar në fushën e Veshmbathje, si Sport & Argëtim, Athletic Veshje, sportive aktive, veshin yoga, dollakë, sportive bra, në krye të rezervuar, ne gjithashtu prodhimin e produkteve të fëmijës, si vend të mbuluar makinë baby, baby pleqsh shall, baby hobe përfundojë, mbështjell me pelena batanije, bibs fëmijë dhe kështu me radhë ...

Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!