seamless sportive bra S102090

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 200 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Λιμάνι: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  me cilësi të lartë seamless

  Lloji i Produktit: Sportswear
  Sportive Lloji: Fitness & Yoga vesh
  Supply Type: OEM Shërbimit
  Materiali: material elastik / poliestër, material elastik / poliestër / pambuku
  Gjinia: Gratë, Gratë Zonja Girls
  Mosha Group: Të rriturit
  Style: gratë sportive sytjena, bra gratë
  Feature: Anti- bakterial, anti-statike, anti-UV, breathable, Plus Size, kimik Quick
  Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent)
  Brand Name: SeeJoy
  type Supply: ODM dhe porosi
  Perdorimi: yoga stërvitje palestër sport palestër
  termi pagesës: T / T , L / C


 • : Previous
 • : Next

 • Σχετικά προϊόντα

  WhatsApp Online Chat!