Gratë tank top S103056

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 200 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Λιμάνι: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  cilesi e larte

  Emri i produktit
  Gratë sport palestër tank pambuku me porosi të lartë
  madhësi
  S, M, L, XL 
  material
  Najloni dhe material elastik, pambuku dhe material elastik, poliestër dhe material elastik
  Ngjyrë 
  ngjyra Multi ose Print tank pambuku të lartë
  mostër 
  Oferta me cilësi të kontrolluar mostër
  paketim
  një copë në një polybag
  dorëzim
  20-25days pasi kemi marrë depozitën
  pagesë
  T / T, Western Union, MoneyGram, sigurimi i Tregtisë, pagesa të sigurta

 • : Previous
 • : Next

 • Σχετικά προϊόντα

  WhatsApp Online Chat!